- Reklama -spot_imgspot_img

Z naszej historii. Wydania 01/02/03 z 2016 r.

- Reklama-

Przedstawiamy Wam trzy wydania czasopisma Świat Poligrafii Professional, jakie ukazały się w 2016 roku: styczeń, luty i marzec. Dla wielu osób może być to zaskoczenie, że sięgamy do wydań, które ukazały się kilka lat temu, ale warto pamiętać, że był to rok wyjątkowy, z odbywającymi się targami DRUPA. Podobnie, jak zbliżający się rok 2024.

Proponujemy zajrzeć do tych wydań by przekonać się, jakie tematy były poruszane na naszych łamach, a może kto i gdzie pracował? Wszak tematy poruszane w artykułach były niezwykle interesujące i dynamika zmian zachodzących na rynku całkiem spora. Czy dużo się zmieniło? Jak pisaliśmy o druku cyfrowym? Które tematy pojawiały się z obszaru DRUKARNIA 4.0?

- Reklama -

Jeżeli tylko chcesz obejrzeć dane wydanie, wystarczy kliknąć wybraną okładkę i już. Życzymy miłej lektury.

Wydanie 01/2016

Wydanie 02/2016

Wydanie 03/2016


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych