Zajrzyj na Printerest

Współczesne media muszą ze sobą korelować. Nie inaczej jest z naszym tytułem. Od dzisiaj udostępniamy Wam jego obecność także na platformie PRINTEREST. Zajrzyjcie, nie wypada nam… nowoczesnemu tytułowi prasowemu z obszaru poligrafii nie być tam, gdzie są nasi Czytelnicy.

Bez względu na naszą obecność w social mediach, tytuł w wersji tradycyjnej ukazuje się od ponad 18 lat, tworząc wartości, które są dzisiaj unikalne nie tylko w skali naszego kraju. Zapraszamy do prenumeraty naszego newslettera. Jak zawsze są przewidziane atrakcyjne promocje.

- reklama -

Świat Poligrafii Professional, pierwsze wydanie ukazało się ponad 18 lat temu – w marcu 2000 r. A już w końcówce 2000 roku ruszył pierwszy portal informacyjny prowadzony przez nasza redakcję. Przez lata szukaliśmy właściwych adresów WWW. W końcu jesteśmy tutaj. Ale czy pamiętacie, jak to wyglądało na początku?

Pierwszy leyout serwisu prowadzonego przez naszą redakcję – rok 2001
- reklama -
A N K I E T A

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu grudniowym przedstawimy podsumowanie.