spot_imgspot_imgspot_img

Zapowiedzi premier na RemaDays od Scorpio

- Reklama-

W dniach 1-3 lutego 2023 roku, w Nadarzynie pod Warszawą, odbędzie się kolejna edycja jednych z największych targów dla branży reklamy i poligrafii w Polsce – RemaDays 2023. Także i tym razem firma SCORPIO zdecydowała się uczestniczyć jako wystawca w tym ważnym dla branży wydarzeniu – na ponad 100-metrowym stoisku zostaną zaprezentowane zarówno flagowe produkty, jak i nowości rynkowe.

Naszym największym eksponatem targowym będzie ploter wielkoformatowy 4. generacji swissQprint Nyala. Model ten wyposażony został w najnowocześniejszą technologię głowic drukujących (z rozdzielczością do 1350 dpi) oraz możliwość wykonywania wydruków tuszami NEON, które wprowadzają wyjątkową jakość do grafik reklamowych – mówi Krzysztof Pisera.

Premierę targową w Polsce będzie mieć jednoprzebiegowa drukarka inkjet Flex 297 firmy SmartJet. Jest to rozwiązanie dedykowane do druku na chłonnych podłożach typu papiery, tektury, serwetki, a także drewno. Stworzone zostało z myślą o kolorowych nadrukach na małych partiach opakowań, papierowych torebkach, saszetkach i kopertach. Drukarka Smartjet Flex 297 wykorzystuje technologię druku inkjet HP Pagewide FI 1000, z tuszami wodnymi, które cechuje duża odporność na ścieranie i wodę oraz wysoka światłotrwałość.

Drukarka Smartjet Flex 297

Przykładem automatyzacji produkcji poligraficznej będzie pokaz popularnej tamponiarki SIC 60 firmy Tampoprint wraz z robotem współpracującym Universal Robots. Zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć, jak przebiega zintegrowana praca tych urządzeń i poznać, jakie korzyści niesie ze sobą automatyzacja procesów znakowania.

Na stoisku pokażemy również uniwersalną zgrzewarkę T300 – przeznaczoną do wykonywania różnorodnych typów zgrzewów, zarówno przy użyciu gorącego klina, jak i gorącego powietrza – dodaje Krzysztof Pisera. Urządzenie optymalnie sprawdza się w zastosowaniach typu produkcja banerów, siatek, kedra itp., co znajduje potwierdzenie w licznych jej instalacjach u polskich klientów.

Źródło: Scorpio


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00