Zarządzanie barwą. Webinar

- reklama -

Konica Minolta serdecznie zaprasza do udziału w cyklu bezpłatnych webinarów o Barwie i Druku, które poprowadzi współpracujący z Konica Minolta ekspert Marcin Dąbrowski.

DZISIAJ O 19.00

Webinaria pod hasłem „Poznaj barwę z eM i #zostańwdomu”, których Partnerem jest Konica Minolta, to cykl 6 wykładów i spotkań o barwie, o kontroli nad nią, o procesach digitalizacji obrazów w druku fotograficznym i cyfrowym.

Gościnnie na webinariach pojawią się także zaproszeni wykładowcy wyższych uczelni artystycznych w Polsce i inne ciekawe osoby ze świata designu i poligrafii. Pierwszy Webinar zatytułowany „Barwa” odbędzie się już dzisiaj … w poniedziałek 23 marca o godzinie 19:00.

Dwa specjalne odcinki webinarów nadane zostaną na żywo z Centrum Pokazowego Konica Minolta w Warszawie, gdzie eksperci opowiedzą o druku cyfrowym, o minimalizacji kosztów procesów produkcyjnych, o wykorzystaniu eko podłoży.

Marcin Dąbrowski

Zostaną również poruszone tematy personalizacji, haptyki (technologia wykorzystująca mechaniczne komunikowanie się z użytkownikami poprzez zmysł dotyku przy użyciu zmieniających się sił, wibracji i ruchów) i możliwości uszlachetnień druku.

Dzisiaj: Koncepcja kontroli barwy

  • po co to,
  • czym jest zarządzanie barwą,
  • jaka jest teoria,
  • a jak wygląda praktyka?

Zajrzyj TUTAJ !!!

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.