spot_img

Zaufanie buduje się latami

- Reklama-

W drukarni Euro-Druk Krzysztof i Joanna Niedziela s.c. w lipcu nastąpiła kolejna instalacja maszyny dostarczonej przez Akonda. W poprzednich latach Akonda dostarczyła najpopularniejszą foliarkę pół-automatyczną w formacie B2 – Champion CTL-SS-550, która dzięki dociskowi pneumatycznemu zapewnia doskonałe rezultaty foliowania, zarówno na wydrukach offsetowych jak i cyfrowych na standardowych, tanich foliach polipropylenowych.

W lipcu 2017 zespół Akonda, wspólnie z Duplo, dostarczył kolejną maszynę do Euro-Druk – oklejarkę Pfi 2000 PUR. Urządzenie charakteryzuje się innowacyjnym klejownikiem na specjalne naboje PUR – hermetycznie zamknięty klej nie jest narażony na działanie wilgoci, dzięki czemu czas pomiędzy kolejnymi pracami został wydłużony z kilkunastu godzin nawet do 7 dni bez czyszczenia maszyny.

Pfi 2000 PUR zapewnia produkcję opraw najwyższej jakości – urządzenie wyposażone jest we frezowanie, klejenie boczne. Zastosowanie kleju PUR pozwala na klejenie papierów bardzo wysokiej gramatury, pokrytych folią lub lakierem UV, tworzyw sztucznych lub foto-albumów.

Krzysztof Niedziela, właściciel Euro-druk wypowiada się w następujący sposób o swojej nowej inwestycji:

“Katalogi klejone klejem PUR zachwycają wyjątkową wytrzymałością i trwałością. Są w stanie znieść zdecydowanie więcej niż w przypadku tradycyjnych technik łączenia stron – przy jego stosowaniu grzbiety są nie tylko solidne, ale również elastyczne. Tak sklejone katalogi sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.”

Zespół Akonda jest przekonany, iż przy tak trafnych decyzjach Krzysztofa Niedzieli to jest dopiero optymistyczny początek współpracy pomiędzy firmami.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. A pytanie brzmi następująco:

O ile % jesteście zmuszeni podnieść swoje ceny dla klientów, by zniwelować podwyżki: prądu, paliwa, materiałów itd.?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych