spot_imgspot_img

Zbigniew Jemioło o automatyzacji we fleksografii

- Reklama-

Standaryzacja, automatyzacja, optymalizacja we fleksografii… czyli Flekso 4.0. O tym między innymi mówił kolejny prelegent Konferencji Fleksografów 2022, która w tym roku odbywa się w Pile.

Zbigniew Jemioło z firmy Digiprint przypomniał o rozwiązaniach, które mogą ułatwić pracę w drukarni fleksograficznej. Produktywność, zmniejszenie czasu na przygotowanie kolejnego zlecenia, produkcja wysokowydajna… to może “slogany”, ale dzisiaj bez automatyzacji nie ma nowoczesnej drukarni.

Zbigniew Jemioło

Jak zauważył prelegent, oprócz urządzeń należy zastanawiać się i wprowadzać nowoczesne oprogramowanie, do zarządzania całych systemów produkcji. To jeden z elementów nazwanej umownie części poligrafii… Flekso 4.0.

Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych