Zebra Technologies prezentuje rozwiązanie do drukowania kart

- reklama -

Firma Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA) poinformowała o wprowadzeniu nowej generacji inteligentnych drukarek kart oraz oprogramowania do ich projektowania.

- reklama -

Produkty te umożliwiają stosowanie wysokiej jakości rozwiązań do drukowania kart w takich branżach, jak bezpieczeństwo, handel detaliczny i hospitality, a także w instytucjach edukacyjnych i finansowych.

Nagradzany zespół projektantów firmy Zebra opracował drukarki kart ZC100 i serię ZC300, starając się na nowo zdefiniować koncepcję tych urządzeń oraz zapewnić spójne i konsekwentne doświadczenie w każdym punkcie styku między użytkownikiem a drukarką: od wstępnej konfiguracji poprzez załadunek kart po wymianę taśm i czyszczenie urządzenia.

Zebra zaprezentowała również oprogramowanie CardStudio 2.0: pełny pakiet do projektowania i wydawania kart, który idealnie sprawdzi się przy tworzeniu i drukowaniu wysokiej jakości kart identyfikacyjnych ze zdjęciem, np. identyfikatorów dla pracowników, kart kontroli dostępu do obiektów, kart członkowskich, etykiet służących do zapewnienia bezpieczeństwa żywności, kart wstępu i przepustek oraz w wielu innych zastosowaniach.

Na podstawie informacji firmy Zebra Technologies

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.