Zing podczas Dnia Otwartego w MuruGumbel

Agnieszka Combrzyńska-Gralak
- reklama -

Ponad 120 osób, reprezentujących drukarnie specjalizujące się w arkuszowej produkcji offsetowej, wzięło udział w kolejnym Dniu Otwartym RMGT zorganizowanym przez firmę Derya we współpracy z jej partnerami biznesowymi.

Tym razem gospodarzem spotkania była warszawska drukarnia MuruGumbel, w której od niedawna pracuje pierwsza w Polsce, 6-kolorowa maszyna pełnoformatowa z najnowszej serii stworzonej przez RMGT 1050LX. W gronie współorganizatorów wydarzenia znalazły się firmy: Agfa, Cicero Stapro Group, Siemens Financial Services i Zing.

Zing | oferta podłoży dla poligrafii i nie tylko

Część konferencyjną spotkania w drukarni MuruGumbel zamykała prezentacja Agnieszki Combrzyńskiej-Gralak – Product Manager w firmie Zing, zajmującej się m.in. dystrybucją podłoży dla poligrafii. Zaprezentowała jej historię oraz obecny potencjał: 160 pracowników, ponad 40 tys. m2 powierzchni magazynowej, ponad 5000 stałych klientów, 130 tys. ton sprzedanych produktów i obroty rzędu 500 mln zł zrealizowane w 2019 roku.

Firma jest obecna w trzech segmentach rynkowych: podłoży dla poligrafii, materiałów i akcesoriów do pakowania oraz usług kurierskich. Z uwagi na specyfikę lutowego spotkania, Agnieszka Combrzyńska-Gralak skupiła się na pierwszym z nich, prezentując m.in. oferowane przez Zing kartony typu FBB firmy Chenming Group (wraz z usługą ich docinania pod wymiar) oraz papiery graficzne (produkowane przez Sappi, International Paper i Stora Enso).

Wspomniała również o ofercie skierowanej do segmentu komunikacji wizualnej (na którą składają się papiery, folie i laminaty, materiały banerowe oraz specjalne), a także o konfekcjonowaniu folii BOPP realizowanym w ramach usługi Zing Flexo. Prelegentka podkreślała, że firma aktywnie wdraża zasady zrównoważonego rozwoju – większość oferowanych przez nią produktów dla poligrafii posiada certyfikaty FSC lub PEFC (w standardzie lub na życzenie).

Źródło: Derya

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.