spot_imgspot_img

Źle zbigowane. Reklamuję cały nakład! Podcast NIEZBĘDNIK POLIGRAFA

- Reklama-

Czy bigowanie i falcowanie jest rzeczywiście trudne? A może na tyle łatwe, że wszyscy je trochę lekceważą? O co chodzi, kiedy klient reklamuje cały nakład z powodu „bigu”? Niby proste procesy, ale wykonywane już na samym końcu i w dodatku nie zaplanowane, mogą przysporzyć wielu kłopotów. O tym i nie tylko… o poligrafii także w Meksyku rozmawiamy z Tomaszem Kugaudo z firmy Avargraf w kolejnym wydaniu NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA.

Zapraszamy dokładnie o godz. 15:00.

 

Przypominamy, że NIEZBĘDNIK POLIGRAFA... to podcasty, w których poruszamy wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”. Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify oraz Apple Podcasts.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych