- reklama -

Inspiracje, nowe możliwości, kreatywne pomysły i efektywne możliwości wykorzystania dostępnych technik – te hasła będą towarzyszyć prezentacji firmy Akonda na RemaDays, 12-14 lutego w Warszawie.

Na największym w historii stoisku Akonda zaprezentuje praktycznie całą gamę urządzeń do obróbki po druku i zrobi to w sposób bardzo …inspirujący! Odsłona bestsellerów nie będzie w tym roku standardowa, ponieważ motywem przewodnim, a co ważne bardzo widocznym będzie ZŁOCENIE! To właśnie inspiracje będą gwiazdami stoiska Akondy, na którym pokazane zostaną praktycznie nieograniczone możliwości złocenia i innych sposobów uszlachetniania, zabierając swych Gości do krainy…. złotem płynącej.

Wszyscy odwiedzający tegoroczne Targi RemaDays będą mieli możliwość zapoznania się z foliarką automatyczną GMP Qtopic 380 Auto i foliarką półautomatyczną GMP Qtopic 380F, urządzeniami produkowanymi przez firmę GMP, światowego lidera w produkcji urządzeń do uszlachetniania – laminowania/foliowania i złocenia druków cyfrowych. Cała seria tych foliarek jest odpowiedzią na rosnące wymagania rynku pod względem wysokiej jakości foliowania wydruków cyfrowych, zwiększonej prędkości w stosunku do laminatorów nabiurkowych czy jednoosobowej obsługi procesu.

Dominik Szulim, współwłaściciel Akondy zaprasza na Targi RemaDays z niekłamanym entuzjazmem – „Qtopic zbiera coraz większe pochwały, bo szukanie inspiracji, do których tak zachęcamy Klientów staje się coraz bardziej namacalne. Są oni często zdziwieni, że prace, które im pokazujemy wykonane zostały właśnie na Qtopicu a ogrom możliwości jakie daje ta foliarka, z zastosowaniem różnego rodzaju folii jest rozwinięciem skrzydeł, w najlepszym tego słowa znaczeniu”. Akonda pokaże więc specjalnie dla swoich Gości złocenia różnego rodzaju, obrazujące kolejne etapy prac i pokazując jakże ich różne efekty.

Na stosiku będą więc nie tylko maszyny introligatorskie, ale i prace przez nie uszlachetnione, które z pewnością zainspirują naszych Gości. Naprawdę warto zobaczyć, jak zrobić vouchery, zaproszenia ślubne, kupony i inne prace, a wszystko to w wersji premium.

„Drukowanie i uszlachetnianie podąża dziś właśnie w kierunku premium – jest to trend zaczerpnięty z zachodniej Europy. Właściciele drukarni i introligatorni mając tę świadomość, będą chcieli wyjść naprzeciw swoim Klientom i zaoferować im najwyższą jakość i produkt elegancki. A na foliarce Qtopic najzwyklejszy druk z maszyny cyfrowej staje się unikalnym, wysoko przetworzonym produktem prestiżowym! Dlatego właśnie jest to najpopularniejsze urządzenie do foliowania i złocenia w polskich drukarniach. Zainspirujemy więc nowymi technikami, podzielimy się bardzo chętnie doświadczeniem i wiedzą i ozłocimy naszych Gości dosłownie” – kontynuuje Dominik Szulim.

Jedną z zaprezentowanych maszyn będzie też Cal One 1000, który pozwala zautomatyzować proces produkcji kalendarzy trójdzielnych. Maszyna Cal One naprawdę znacząco przyspiesza proces doklejania kalendariów do blatów/plecków, eliminując pracochłonny proces, który do tej pory możliwy był do zrealizowania tylko metodami manualnymi. W zależności od dotychczasowej organizacji pracy w drukarni, każda maszyna jest w stanie zastąpić nawet do 8 par ludzkich rąk.

–„Najlepszą rekomendacją jest zadowolenie Klientów związane nie tylko z oszczędnością czasu i absolutnie trzeba podkreślić, że to ma znaczenie jeszcze w dwóch innych wymiarach – jest to po pierwsze oszczędnością kosztów a po drugie jest to gwarancją bezpieczeństwa produkcji przy coraz większych problemach z siłą roboczą” – przekonuje Dominik Szulim. To polska konstrukcja, gdzie zastosowane zostały sprawdzone, wysokiej klasy materiały i podzespoły oraz innowacja techniczna potwierdzona przez Urząd Patentowy RP a sam Cal One jest jedynym takim rozwiązaniem na rynku!

To jeszcze nie wszystko! Akonda zaprezentuje też inne maszyny, które są nie tylko naszym Klientom znane, ale również chwalone i rekomendowane! Utwierdza to w przekonaniu, że warto mówić o urządzeniach, zbierających takie pochwały, warto mówić o Klientach, którzy wracają, by podjąć kolejne inwestycje! Kompleksowe wyposażenie introligatorni zapewnią oferowane przez Akondę maszyny, usprawniające i optymalizujące pracę w każdej drukarni. Wycinanie, bigowanie i perforacja na serii SCC, wysokiej jakości klejenie książek na C.P.Bourg BB3002, bigówko-falcerka Swift Speed Fold, składająca papier do 350g/m2 (łam podwójny) czy nawet 400g/m2 (łam pojedyńczy), gilotyny Digicut 49, HydroCut 80cm – to wszystko w tym roku na stoisku Akondy dla gości RemaDays 2020.

Dominik Szulim zaprasza – “Nasz Zespół będzie do Państwa dyspozycji na stoisku F9 w hali F, gdzie pomożemy wskazać rozwiązania najlepsze dla Państwa drukarni. Automatyzacja procesów introligatorskich, jako odpowiedź na rosnące koszty pracy i coraz większe problemy z dostępnością wykwalifikowanych pracowników jest dziś niezwykle istotna i jest to najlepsza droga rozwoju firmy.”

Źródło: Akonda

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.