spot_imgspot_img

Zobacz jak prosto wejść w rynek DTG/DTF z Polyprint – webinar

- Artykuł promocyjny -

- Reklama-

Akonda Tex zaprasza na webinar, tym razem dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę na rynku zdobienia na tekstyliach. Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się, jak łatwo rozpocząć działalność DTG/DTF z producentem Polyprint, który istnieje od 40 lat a od 20 zajmuje się właśnie drukiem cyfrowym na tekstyliach. 

Akonda Tex stawia na bezprecedensową jakość i doświadczenie i jest bezpośrednim przedstawicielem Polyprint w Polsce. Podczas webinaru zostanie zaprezentowany najpopularniejszy model TexJet® echo² a także omówione zostaną tematy DTG i DTF, ze wskazaniem na różnice między tymi technologiami. Nie zabraknie oczywiście działań praktycznych:

  • RIP – omówienie funkcjonalności oprogramowania do druku DTG i DTF 
  • pretreatment – przygotowanie odzieży do druku
  • druk – druk DTG i DTF w konfiguracji CMYK + Biały
  • utrwalanie – proces powodujący, że wydruki są trwale związane z odzieżą.

TexJet® echo² jest gwarancją doskonałych wyników, prostej obsługi i konserwacji, a przede wszystkim to doskonała wydajność i bardzo szybki zwrot z inwestycji, z  największym polem zadruku na rynku 41×60cm!

“Pokażemy, że rozpoczęcie działalności na rynku druku na tekstyliach nie jest trudne, nie wymaga ogromnych inwestycji i że z takim urządzeniem mogą się one bardzo szybko zwrócić! Warto zobaczyć, że zaawansowane funkcje tej drukarki zapewniają bezproblemową produkcję.” – zaprasza Dominik Szulim – współwłaściciel Akonda Tex.

Webinar będzie miał miejsce w środę 22.06 o godzinie 12.00 i skierowany jest do każdego, kto chce rozszerzyć swoją działalność o produkcję nie tylko koszulek, ale ogólnie zadruku materiałów, takich jak ręczniki plażowe, kąpielowe, czy pościel. Dzięki technologii DTF możliwe jest również znakowanie czapek, butów, nerek, plecaków, odzieży sportowej i poliestru. Takie poszerzenie kompetencji i wzbogacenie portfolio wpisuje się idealnie w filozofię szeroko pojętego rozwoju każdej firmy!

Źródło: Akonda


Zajrzyj do naszego KALENDARZA WYDARZEŃ


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 264 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych