- reklama -

Pierwszy wykład poprowadził Miłosz Brzeziński, którego temat brzmiał „Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem”. Tak naprawdę chodziło o czas, który jest w pełni zależny od nas. Pan Miłosz w dość ciekawym sposób opowiedział, jak jesteśmy wszyscy uzależnieni od technologii, z którą mamy na co dzień do czynienia.

Przyssanie do technologii i przede wszystkim brak zrozumienia do otaczającej nas cyfrowości, powoduje, że na końcu brakuje nam czasu na rozmowę i bezpośrednie spotkanie z drugą osobą. Czyli porzucamy najlepsze rozwiązania na rzecz uzależnienia od technologii, przy czym wydaje nam się… jak bardzo ona nam pomaga.

Super prelekcja… genialnie poprowadzona. Mechanizmy uzależnień od nowoczesnej technologii…

30 maja od 11:00 trwa w Warszawie 13 edycja Meet Kodak, która zgromadziła jak zawsze czołówkę polskich drukarń. Gości przywitała Jolanta Wiśniewska, dyrektor zarządzająca Kodak Polska, przypominając kilka ważnych wydarzeń z historii firmy Kodak.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.